درباره ما

شرکت صنایع بسته بندی تبریز در سال 1362 در شهر تبریز تاسیس گردید. این شرکت جزو بزرگترین و اولین های تولید درب های فلزی ظروف شیشه ای ایران به شمار می آید. شرکت صنایع بسته بندی تبریز با تکیه بر اصول به ارث رسیده از نسل پیشین و تلفیق آن با تکنولوژی روز دنیا به قواعد بنیادین و خلل ناپذیری دست یافته است که این شرکت را در ردیف بهترین های این صنعت قرارداده است. 

نظر به کمبودهای اساسی در کشورمان در زمینه تامین انواع درب فلزی ظروف شیشه ای   و تشتک بطرینوشابه  ، مجموعه ما با همیاری پرسنل کار آزموده و ماهر ، مدیران مجرب و متعهد ، برنامه ای دقیق و منسجم  و تکنولوژی پیشرفته و مدرن ، در صدد است تا با شناسایی نیازمندی های مرتبط روز دنیا و بویژه خاورمیانه با حضور گسترده و موثر در عرصه صادرات به ارائه طیف وسیعی از انواع درب فلزی ظروف شیشه و تشتک بطری نوشابه  و سایر محصولاتی منحصر بفرد با قیمت و شرایطی غیر قابل رقابت بپردازد ، چرا که رسالت ما تحقق آرمانهای جهانی است و اعتبار امروز ما مهمترین پشتوانه و سرمایه پیشبرد اهداف ماست که در راستاینیل به این اهداف ، بروز رسانی خطوط تولید و تجهیزات فنی  مجموعه ، آینده نگری و سرمایه  گذاریکارشناسی شده جزو اصول لاینفک مدیران این شرکت است. 

نتایج حاصل از تلاشهای مستمر و بی وقفه این مجموعه و پتانسیل عظیم موجود در کشور عزیزمان و نیزشرایط جغرافیایی ما را بر آن داشته که جهانی بیاندیشیم، جهانی گام برداشته و جهانی عمل کنیم. 

ما مفتخریم که در تلاطم طوفانی دریای تولید ، مورد وثوق بهترین شرکت های داخلی و خارجی هستیم