کنترل کیفیت

کیفیت برای ما یک شعار نیست

نظارت دقیق پرسنل کارآزموده و ماهر ما، اعتماد را به تکنولوژی مدرن تقویت می‌کند. نتیجه تلفیق تکنولوژی پیشرفته با مهارت و تجربه پرسنل، دانش و تعهد کارشناسان و مدیران این مجموعه، ارائه محصولات ممتاز با قیمت و شرایط غیرقابل رقابت است. در عین حال، کیفیت کالا فدای قیمت نشده و بالاترین استانداردها برای کنترل کیفی محصولات به کار گرفته شده است. در این خصوص واحد کنترل کیفیت ما، مطابق با موازین اداره استاندارد و همچنین سازمان نظارت بر مواد غذایی  منطبق با اصول اخلاق تجاری، مسئولیت کنترل مواد اولیه در بدو ورود و کنترل تولید حین فرایند و نیز کنترل محصول نهایی را بر عهده داشته و ایمنی محصولات تولیدی را هم‌خوان با مستندات و  نقشه‌های موجود و اصول تعریف شده تضمین نموده و با توجه به اینکه محصولات فلزی بسته بندی مواد غذایی باید  شرایط لازم جهت نگهداری مواد غذایی بصورت ایمن و بدون هیچ‌گونه تخریب طی مدت زمان طولانی را داشته باشد، در این راستا واحد کنترل کیفیت مطابق با دستورالعمل‌های تعریف شده نسبت به کنترل فرآیند تولید به صورت مداوم و همچنین نمونه‌برداری از خطوط تولید بصورت ثابت، تصادفی و زمان‌بندی شده اقدام می‌نماید.

 

کنترل کیفیت

واحد تضمین کیفیت با استقرار و پیاده سازی استانداردهای ایزو  9001:2015و 22000:2018   توانسته است نقش و اهمیت رعایت الزامات کیفی و ایمنی غذایی را در تمام ارکان سازمان ،فرهنگ سازی نماید.

با توجه به اهمیت اساسی رضایت مندی مشتری ، این واحد تلاش کرده است تا با تبیین برنامه های آموزشی متناسب با نیازمندیهای سازمان ، پیاده سازی نظام آراستگی محیط کار ، ارزیابی ریسک تمامی فرایندها ، بررسی علل ریشه ای بروز خطاها و استفاده از روش های روز دنیا در ایجاد سیستم خطا ناپذیر سازی در محصولات  ، نقش مهمی در افزایش رضایت مندی مشتریان ایفا نماید.

 

شرکت صنایع بسته بندی تبریز در زمینه تولیددربهای  فلزی ظروف شیشه ای مواد غذایی  فعالیت داشته و در این خصوص واحد کنترل کیفیت مطابق با موازین اداره استاندارد و اداره نظارت بر مواد غذایی و همچنین منطبق با اصول اخلاق تجاری ، مسئولیت کنترل مواد اولیه در بدو ورود و کنترل تولید حین فرایند و نیز کنترل محصول نهایی را بر عهده داشته و ایمنی محصولات تولیدی را همخوان با مستندات و  نقشه های موجود و اصول تعریف شده تضمین می نماید و با توجه به اینکه محصولات فلزی بسته بندی مواد غذایی باید  شرایط لازم جهت نگهداری مواد غذایی بصورت ایمن و بدون هیچگونه تخریب طی مدت زمان طولانی را داشته باشد ، در این راستا واحد کنترل کیفیت مطابق با دستورالعمل های تعریف شده نسبت به کنترل پروسه تولید بصورت مداوم و همچنین نمونه برداری از خطوط تولید بصورت روتین و زمانبندی شده اقدام می نماید.